Четвер, 19.04.2018, 14:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Будинки Луцьк

Скільки коштує побудувати дерев'яний будинок із брусу у Луцьку?
Хочу навести приклад, як швидко підрахувати вартість будинку з брусу (оциліндрованої колоди)у Луцьку

Для того щоб підрахувати справжню вартість майбутнього дерев'яного будинку у Луцьку необхідно мати на руках готову проектну документацію і  підраховувати не загальну вартість дерев'яного будинку, а загальну вартість матеріалу і окремо загальну вартість робіт.

Розробка робочого проекту у Луцьку, у т. ч. вентиляція, опалення, водопровід, каналізація та електропостачання скоріш за все обійдеться приблизно 120-140 грн. за кв. м. в більшості організацій.

Уявімо, що у Вас, як і у більшості випадків, немає повністю зробленого проекту, конструктивної частини і Вам потрібно порахувати приблизний обсяг матеріалів та роботи на будинок з оциліндрованої колоди діаметром 160-260мм. Для цього необхідно помножити загальну площу Вашого дерев'яного будинку, наприклад 120 м. кв. на коефіцієнт: 

1) 0,7-0,8 для дерев'яних будинків (1-поверховий без мансарди):
120 кв. м. * 0,7 = 86 куб.м. 
і 120 кв. м. * 0,8 = 96 куб.м.

2) 0,5-0,6 для дерев'яних будинків (1-поверховий з мансардним поверхом):
120 кв. м. * 0,5 = 60 куб.м. 
і 120 кв. м. * 0,6 = 72 куб.м. 

Довжина оциліндрованої колоди стандартна - 6м, при більшій довжині куб дерева дорожчає на 50% приблизно. 
А що таке оциліндрована колода? Це стовбур дерева, який очистили від усього захисного шару і залишили  рівну середину (а в дереві середина це що?? поживні речовини)

Досить часто зустрічаються будинки з брусу, в яких цей брус тріскається! От зверніть увагу! А ці тріщини не припустимі. 

Це свідчить про пряме порушення технології будівництва будинку з брусу!:

1) неправильна сушка оциліндрованого брусу;
2) не коректна обробка деревини;
3) коробка такого будинку має простояти рік, повністю осісти, рівномірно висохнути і лише тоді (!) можна вставляти вікна та двері! Та переходити до внутрішніх робіт! Це аксіома! (враховуючи, що в нас 4 пори року)

Вставляючи вікна і ставлячи двері відразу після будівництва коробки, чи почекавши місяць-третій (говорять "літо і так жарке - все висохло!")
Ви ризикуєте! І ризик пов'язаний з нерівномірним усиханням деревини та неповною осадкою!

Тобто, літом жарко - ззовні брус висихає, а всередині вологість більша - і це призводить до тріщин! Які тільки збільшуються з часом! І, як наслідок, втрати енергоефективності будинку до 50%! Та і строк придатності зменшується...

Подивіться фотографії будинків із брусу на будь-яких закордонних сайтах - чи побачите ви там тріщини??

Вартість додаткових будматеріалів, які необхідні при будівництві  дерев'яного будинку із брусу в Луцьку (скоби, цвяхи, дошки...) буде приблизно складати 200 грн. на 1 м. куб. оциліндрованої колоди. 

Вартість доставки матеріалів - різна і залежить від різних факторів.

 Збірка будинку із брусу в Луцьку на Вашій земельній ділянці коливається від 600 - 1200грн. за 1 куб. м. 
Це пояснюється якістю збірки.

Щоб порахувати вартість даху на будинок у Луцьку, потрібно помножити площу поверху, який накриває дах, на коефіцієнт 1,8 - 2. 

Для дерев'яних будинків (1-поверховий без мансарди), загальною площею 120 кв. м.:

 120 кв. м. * 1,8 = 216 кв. м. 
і 120 кв. м. * 2 = 240 кв. м. 

для дерев'яних будинків (у 2 поверхи) загальною площею 120 кв. м. і з площею поверху під дахом 55 кв.м.: 

55кв. м. * 1,8 = 100 кв. м. 
та 55 кв. м. * 2 = 110 кв. м. 

Отже, розраховуємо приблизні ціни на будинки із брусу в Луцьку, проаналізувавши ціни організацій, що здійснюють таке будівництво: 

Дерев'яний будинок (з оциліндрованої колоди): стіни, міжповерхові перекриття, чорнові підлоги, витратні матеріали, монтаж - 1700-2000 грн. за кв. м. 

Будинок дерев'яний під ключ (з оциліндрованої колоди): фундамент, всі стіни, міжповерхові перекриття, дах, чорнова підлога, двері, оздоблення інтер'єру, вікна, шліфування, фарбування, електрика, обробка деревини антисептиком, витратні матеріали - від 5000 грн. за кв. м. 

Ось і всім відома приблизна вартість дерев'яного будинку із брусу у Луцьку:

з оциліндрованої колоди "під ключ"  - фундамент, оцилиндровані колоди, підлоги, стелі, дах, двері, вікна, інженерні комунікації - від 5 500 грн. за кв. м.!

Досить висока ціна такого будинку у порівнянні з каркасною технологією.

У всіх дерев'яних будинках підтримується здоровий клімат, природна краса, створюється затишок і комфорт.
Ось, завжди коли приїжджаю в село до бабці і сплю в звичайному дерев'яному будинку, який збудував мій дідусь з дубових, просто величезних колод, то зранку відчуваю себе прекрасно! Дихається чудово - на повні груди; ясна голова; відчуваю бадьорість у всьому тілі!

Натомість, в квартирі з цегли, в якій живу - по ранках завжди задуха; важко вставати; постійне відчуття, що недоспав; часто відчувається важкість у голові. І це з хорошими дерев'яними вікнами!

Часто задають мені питання: а чому не брус? його простіше зібрати і він більш екологічний?

Брус не простіше зібрати, йому потрібно вистоятись хоча б 1 рік, його веде перші 3 роки, його постійно потрібно конопатити, він дорожче, його все одно потрібно утеплювати якщо ви не хочете топити вулицю. 

Що б брусовий будинок був приблизно рівний по тепловтратам каркасному будинку - його стіни повинні бути близько 50 см завтовшки, це якщо його не утеплювати а якщо утеплити то яка різниця між каркасом і брусом?

А ось з колоди обробленої вручну деревини з усіма захисними шарами (просто сокирою вручну знімається кора), не з оциліндровки, та ще діаметром близько 50см це діло, але конопатити все одно доведеться і ціна такого будинку буде просто КОСМОС.

Категорія: Будинки Луцьк | Додав: Spartan (22.12.2012)
Переглядів: 33635 | Теги: будівництво будинків з брусу, скільки коштує побудувати будинок з | Рейтинг: 2.9/21
Форма входу
Категорії розділу
Будинки Луцьк [7]
Утеплення будинків у Луцьку, каркасні технології Луцька, побудувати фундамент Луцьк,Свайний ростверк, фундамент ТІСЕ, ТИСЭ, каркасный дом своими руками, Каркасне будівництво, платформа,купити будинок Луцьк, купити квартиру у Луцьку, квартира в Луцьку, будинки в Луцьку, земельні ділянки під забудову, оголошення Луцька, нерухомість Луцька
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0