Неділя, 27.05.2018, 02:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Будинки Луцьк

Скільки простоїть каркасний дерев'яний будинок у Луцьку?
Наскільки довговічний каркасний будинок?


1. Швидкість будівництва каркасного будинку у Луцьку. У наше стрімке століття, люди хочуть мати все і відразу! Відразу машину - взяв іпотеку і виплачуй. Відразу будинок - те ж саме. У цьому випадку у каркасних будинків є  явні переваги перед іншими технологіями.  Швидкість будівництва каркасного дерев'яного будинку у Луцьку на потоці близько 4 - 6 місяців під ключ. Не потрібно чекати ніякої усадки-усушки деревини цілий рік. Все робиться відразу і на постійно.
2. Дизайн каркасного дерев'яного будинку у Луцьку. Люди індивідуальні з різними смаками та уподобаннями. Ні в якому іншому будинку, технологія будівництва не допускає такого розмаїття можливостей втілення ідей, як в каркасному. Арки, круглі вікна, химерні стелі з вбудованим освітленням, багаторівневі стелі, двері, які ховаються в стінах, круглі стіни кімнат і тд. Каркасна технологія з легкістю допускає внутрішню перебудову і переустановку стін за своїм смаком.
3. Комунікації, інженерні роботи в каркасних будинках Луцька. У каркасних будинках, як ніде більше, дуже легко проводити різні комунікації. Всі труби ховаються в стіни і стелі, електричні лінії простягаються крізь стійки і обв'язки стін. Освітлення ховається врівень з поверхнею стелі. Розгалуження вентиляції або кондиціонування пропускаються в просторах між лагами і стійками. Практично всі комунікації заховані і невидимі, і не займають місця.
4. Економічність. На каркасний будинок йде  набагато менше матеріалу, ніж на будинок повністю дерев'яний (з однієї колоди можна отримати стійок на майже цілу стіну будинку). За рахунок легкості будови, відпадає необхідність у потужному, дорогому (30-70 тис. грн.) фундаменті. Навіть, якщо забудовник захоче облицювати будинок цеглою, то йому потрібно буде всього облицювання в півцеглини.
5. Відома "заноза" - "Дихання будинку". Чого тільки не почуєш у розмовах на цю тему. Дихання будинку - це не що інше, як неконтрольована вентиляція приміщення. У свій час, безліч людей боролися з таким "диханням", шляхом заклеювання щілин у вікнах, ущільненням і обшивкою вхідних дверей дермантином з паролоном, навіть встановленням додаткових других дверей. І це було в цегляних і панельних будинках. Підозрюю, що в класичних дерев'яних зрубах Луцька, боротися з такою неконтрольованою інфільтрацією, ще складніше через неможливість ідеально підігнати колоди і від їхнього розсихання, і перекосів прорізів дверей і вікон. 
І так, інфільтрація повітря в приміщеннях потрібна, але вона повинна бути строго дозованою і піддаватися контролю. Каркасні будинки з цієїю проблемою справляються відмінно, завдяки ретельній пароізоляції всього будинку. Відомі деякі вигуки неприхильників каркасників про те, що в таких будинках душно і мокро. Це неправда. Свіже повітря можна отримати через свистячі щілини крізь колоди, а можна відкривши кватирку, або встановивши центральну систему вентиляції з кондиціонуванням повітря. І повністю контролювати якість повітря всередині приміщення. Звичайно, примусова вентиляція коштує грошей, але комфорт завжди їх коштував. Тут вже вибирати самій людині або їздити на Москвичі або на Тойоті з кондиціонером. Але в наш час, мало хто відмовиться від комфорту собі коханому. 

Це стосується не тільки вентиляції, але і опалення, освітлення і тд. До слова сказати, я сам жив в добре пароізольованому будинку в США, але центральну вентиляцію включав надзвичайно рідко. Духоти і липкості в будинку ніколи не спостерігав. Вентиляцію іноді вмикав для фільтрації повітря у всьому приміщенні від пилу. Без примусової вентиляції, така процедура очищення повітря, не можлива.

6. Опалення, монтаж опалення в Луцьку. Система опалення - це найважливіша система в будинку, правильна робота якої, приносить у дім комфорт і зберігає саму структуру будинку. Це, так само, найбільша стаття витрат в обслуговуванні будинку. Зрозуміло, що чим менші тепловтрати структури, тим менші гроші потрібно платити за обігрів будинку. Каркасник, при відносній товщині стін, має найбільший коефіцієнт утеплення. Каркасний будинок попереду і зрубів, і цегляних будівель і панельних будинків.
7. Довговічність каркасних будинків. Такий будинок має зіставну тривалість життя з будь-якими іншими будинками, побудованими за будь-якими іншими технологіями. У каркаснику структура будинку  захищена зовні від дощу, снігу та вітрів. Знизу від капілярного проникнення води. І зсередини від пари і вологи. У такому стані дерево не псується століттями.

Категорія: Будинки Луцьк | Додав: Spartan (23.12.2012)
Переглядів: 3752 | Теги: Луцьку, строк служби, скільки простоїть дерев'яний будино, довговічність каркасного будинку, Луцьк | Рейтинг: 4.0/3
Форма входу
Категорії розділу
Будинки Луцьк [7]
Утеплення будинків у Луцьку, каркасні технології Луцька, побудувати фундамент Луцьк,Свайний ростверк, фундамент ТІСЕ, ТИСЭ, каркасный дом своими руками, Каркасне будівництво, платформа,купити будинок Луцьк, купити квартиру у Луцьку, квартира в Луцьку, будинки в Луцьку, земельні ділянки під забудову, оголошення Луцька, нерухомість Луцька
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0